O hračkách

Firmu Bruder založil Paul Bruder už v roku 1926. Spočiatku pracovala ako subdodávateľská firma pre iných výrobcov, no na konci 50tych rokov začala produkovať vlastné výrobky pod značkou Bruder. Ich hračky boli od začiatku inovatívne, plné prekvapení a zábavy, čo umožnilo vytvoriť si s veľkým úspechom vlastný smer.

  Mnoho hračiek firmy Bruder je založených na originálnych nápadoch a dizajne, preto sú niektoré návrhy chránené a v niektorých prípadoch dokonca aj patentované. Funkcionalita hračiek pomáha deťom pochopiť technické pozadie toho, ako niektoré veci fungujú – ako sa prevážajú kone, zbierajú zemiaky alebo spracúva odpad.

  Hračky Bruder sa zameriavajú na detský svet plný predstavivosti a nápaditosti. Hra je pre život dieťaťa nesmierne dôležitá, pomáha mu objavovať svet okolo seba. Preto sú hračky Bruder navrhované s realistickými detailmi a funkciami pre dokonalý herný zážitok a objavovanie.

Stabilné, robustné a zábavné hračky s detailmi profi modelov – to je to čím je BRUDER známy po celom svete.

  Všetky hračky sú vyrobené v Nemecku a prechádzajú najprísnejšou kontrolou kvality a bezpečnosti. Výrobky Bruder sú testované nezávislými organizáciami a sú v súlade s eúropskymi (EN71) a americkými bezpečnostnými štandardami.